polski

PRAWNIKI Z DOŚWIADCZENIEM W PRZYPADKU OBRAŻEŃ OSOBISTYCH W NOWYM JORK W kancelariach Jonathana Davisa powitamy zespół prawników procesowych, którzy są zaangażowani i pełni pasji. Czy miałeś wypadek budowlany w Nowym Jorku lub w jego okolicy? Przekaż swoją sprawę wykwalifikowanemu zespołowi prawnemu The Law Offices Jonathan Davis. Dbamy o reprezentowanych przez nas klientów i zapewniamy pomoc na każdym etapie procesu - od odszkodowania dla pracowników po roszczenia z tytułu obrażeń odniesionych w wypadku. Mamy kilkadziesiąt lat wspólnego doświadczenia i znamy dokładnie unikalne przepisy prawne dotyczące spraw związanych z wypadkami budowlanymi. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, możesz mieć pewność, że nasi prawnicy mający doświadczenie w wypadkach budowlanych w Nowym Jorku są w pełni kompetentni do zajmowania się twoją sprawą. Jak możemy ci pomóc? Z dumą oferujemy usługi reprezentacji prawnej i doradztwa ofiarom obrażeń ciała we wszystkich pięciu dzielnicach Nowego Jorku, w tym Bronx, Queens, Brooklyn, Staten Island, Long Island i Westchester.

Jeśli ufasz nam, że jesteśmy Twoją drogą do odzyskania, przeprowadzimy Cię przez proces z tymi współczującymi usługami:

  • Patron pełen poświęcenia i współczucia
  • Pomoc w zbieraniu dowodów i prowadzeniu dochodzenia w sprawie
  • Prowadzenie roszczeń o odszkodowanie dla pracowników poprzez proces
  • Pomoc w identyfikowaniu stron trzecich w procesach, o ile to możliwe
  • Wsparcie podczas negocjacji, spraw sądowych lub odwołań

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ BIURA PRAWNE JONATHAN DAVIS?

Pomagamy poszkodowanym od ponad 30 lat w trudnych negocjacjach i mądrych prawnikach procesowych. Zapewniamy opiekuńcze podejście i oferujemy przedstawicielom, którzy mówią po hiszpańsku i polsku, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby.

Niezależnie od tego, czy doznałeś obrażeń w miejscu pracy, czy też doznałeś obrażeń w wyniku zaniedbań ze strony własności publicznej, nasi wykwalifikowani prawnicy zapewnią Ci odpowiednią obsługę prawną, której potrzebujesz i na którą zasługujesz. Proces dochodzenia roszczeń od osób fizycznych może być niezwykle skomplikowany i przytłaczający. Pamiętaj jednak, że nie musisz przechodzić przez to wszystko sam.

Get In Touch

Get Your Free Consultation Today